رشته ای نور

مرا امید لطف تو زنده می دارد؛ مرا که از عطشِ شب های شهاب باران، چون ذرّه ای ناچیز رو به خاموشی ام، ذرّه ای که تنها به نظاره نظرِ تو آتش گرفته و شعله می کشد.

دست های خسته ام را به آسمان گره می زنم و در حلقه چشم هایِ ناباورم، تسبیح کهکشان ها می گردد. سرم به دَوَران می افتد و گونه بر خاکِ سردِ ندامت می گذارم و تو را در بند بند تنم فریاد می زنم.

پروردگارا! از هر طرف که گام می زنم به بن بست های کورِ دنیا می رسم؛ راهی روبروی خستگی ام باز کن که به تکرار نینجامد؛ راهی که بال های سوخته ام جسارتِ پرواز در آن را داشته باشد.

آن قدر در امتداد سیاهی ها دست و پا زده ام که جز شب، در تنم رخنه نخواهد کرد و آسمان با همه بی کرانگی اش، بر دوشم سنگینی می کند، کوتاهیِ دست هایم به آسمان نمی رسند و صدای قاصرم دالان های پیچاپیچ آسمان را نخواهد پیمود؛ مرا از این همه پوچی و بیهودگی نجات بده که تمام امیدم به توست.

رشته ای نور می خواهم که به روشنایی اش چشم هایم گشوده شود.

مرا به حال خود وا مگذار که تنهایی، ارکان وجودم را نواخته است.

/ 23 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
nobody

الهي و ربي من لي غيرك. مثه هميشه عالي بود بانوي صبور!

مریم

[قلب][گل][قلب][گل][قلب][گل] ارادتمندیم دو و و و ست جو و و و و و ون [گل][گل]

عرفان

در دیار ما هر کالا به هرجا درهمست خوب و بد، معیوب و سالم، زشت و زیبا درهمست گر خریداری، کند کالای خوب از بد جدا با تشر گوید فروشنده : که آقا در همست!! مهدیا! یاران خوبت را مکن از بد جدا روسیاه و رو سفیدش ، جان زهرا درهمست اللهم عجل لولیک الفرج [گل][گل][گل]

ياسمن

سلام دوست عزيز وبلاگتونو ديدم بسيار وبلاگ زيبا و پر محتوي داريد.من وبلاگي در مورد حجاب دارم در صورتي که دوست داشتيد من رو با اسم گوهر ناب لينک کنيد و به من بگيد شما رو با چه اسمي لينک کنم.آرزوي شادي و شاد کامي و موفقيت روز افزون براتون دارم .يا حق http://goharnab.mihanblog.com[قلب]

اول ضميرمفرد غائب کجايي؟؟

امام جواد علیه‌السلام: تا هنگامی که سپاسگذاری بندگان ادامه دارد نعمتهای خداوند قطع نمی‌شود. شهادت مظلومانه جوانترین شمع هدایت و نهمین بحر کرامت، تسلیت و تعزیت.

مریم

[گل]دوست جووووووووووووووووووون سلام وبلاگم به روز هست و منتظر نظرات شما هستم گلم

اول ضمیرمفردغائب کجایی؟؟

السلام علیک یا ابا جعفر یا محمد بن علی ایها الباقر یابن رسول الله انا توجهنا واستشفعنا وتوسلنا بک الی الله و قدمناک بین یدی حاجاتنا یا وجیها عندالله اشفع لنا عندالله شهادت پنجمین اختر تابناک امامت بر شما تسلیت باد.

اول ضمیرمفردغائب کجایی؟؟

السلام علیک یا ابا جعفر یا محمد بن علی ایها الباقر یابن رسول الله انا توجهنا واستشفعنا وتوسلنا بک الی الله و قدمناک بین یدی حاجاتنا یا وجیها عندالله اشفع لنا عندالله شهادت پنجمین اختر تابناک امامت بر شما تسلیت باد.

اول ضمیرمفردغائب کجایی؟؟

روز بريدن از خاک و پيوند با افلاک روز توسل به مقام ربوبيت حضرت حق روز نيايش و روز بارش چشم هاي خاکيان بر شما آسمانيان مبارک باد ------------ سلام دوست گرامي با پاوري تحت عنوان عرفه به روزم تو اين پاور به طور مختصر به معرفي عرفه و اعمال اون پرداختيم اميدوارم که بتونيم عرفه رو درست بشناسيم اگه تو اين عيد دلت شکست قطره اشکي از چشمت جاري شد ما رو هم دع کن يا حق

سرگشته

سلام زیبا بود سرگشته هستم از بیکرانگی "آسمان با همه بی کرانگی اش"