این ساواکی دوست داشتنی...........فریاد از تو ای عشق

سلام دوستان با تاخیر روز زن رو به همه شما عزیزان تیریک میگم..............راستش اصلا حس نوشتن نیست ...............البته سعی می کنم روز مرد رو بدون تاخیر تبریک بگممممممممممم انشاالله .................راستی عیدو تبریک گفته بودم؟؟

 

واما دیشب بعد از تموم شدن سریال پروانه حس نوشتن اومد سراغم .................سریالی که این شبها دغدغه دیدنشو داشتم ..................یه کار تمام عیار از جلیل سامان.............اون فضاهای قدیمی .........اون بازی های حسی......و اون عشق های اساطیری.................منم که عاشق عشق

 

 

دیشب توی اون صحنه ای که طالبی مامور ساواک (با بازی خوب نیما رئیسی)بچه پروانه رو در اغوش گرفته بود  و با اون بغض نهفته اش پروانه رو به فرار با عشقش ترغیب میکرد یه لحظه احساس کردم این ساواکی چقدر دوست داشتنیه با اون صدای مخملیش و چقدر عاشق .................و به قول پروانه فریاد از تو ای عشق.

و سکانس پایانی سریال در قطا ری که رو به ابدیت میره نرگس رو میبینیم که بچه امیر وپروانه رو محکم در آغوش گرفته ....................یعنی در اصل تکه ای از وجود امیر رو در آغوش داره تنها چیزی که ار امیر براش مونده و باز هم به قول پروانه فریاد از تو ای عشق.

 

 

پی نوشت .سریال پروانه کاری از جلیل سامان که از شبکه سه پخش میشد

/ 1 نظر / 22 بازدید
شمسا

با سلام وبلاگ زیباو جالبی دارین.تبریک میگم به آتلیه آن لاین ما هم سری بزنید.ما عکس های شما را با کمترین هزینه(فقط 1000 تومن) زیبا سازی میکنیم ( طراحی کارت ویزیت و بنر هم می کنیم) در ضمن در ازای هر 5 مشتری که برای ما بفرستید 1000 تومان از ما در یافت خواهید کرد. و تا یک سال عکس های در یافتی از طرف شما به رایگان زیبا سازی می شود این وبلاگ را از دست ندهید www.beautyphoto.persianblog.ir