تنها تو ...........مادر منی

گاهی باران اردیبهشت هستی و گاه عطر سوسن. گاه بهشت، شبیه گوشه نگاه توست و گاه آرامش بی پایان در کنار دامانت می نشیند تا نغمه ای از عشق بیاموزد. گاه کبوتری می شوی، گاه وعده رستگاری، اما همیشه مادر می مانی برای من و تمام زندگی. پیش رویم راه می روی، صبح مرا با سلام سپیدت، به حسن مطلعی حاجت روا می آغازی و همواره مادری. سفره می گستری، سفره جمع می کنی، امید را از خیابان به خانه می آوری و همواره مادری. امید را غبار می روبی، دستمال می کشی، به تمام در و دیوار می آویزی و همواره مادری. خانه را به دوش می گیری، کنار بهترین لحظه ها و شیرین ترین حادثه ها و لبخندها قرارش می دهی، دلهره را از کف خانه جارو می کنی و مادری.

همواره به من بگو صبح به خیر! همواره پس از شبی کابوس دیدن و در میان هراس آینده و غم گذشته دست و پا زدن در بستر بی آرامی، به من بگو صبح به خیر که این دعای نیک مادرانه، تمام عاقبت آرزوهایم را به خیر کند! همواره با لباس بهشتی ات، با گل های مقدس چادر نمازت، روبه روی خدای خویش از آرزوهای من سخنی بگو، چیزی بگو تا تمام معجزه های جهان، ناگاه از اشک تو پشت پنجره اتاقم طلوع کند و من شکرانه تمام کامروایی ها را به درگاه پروردگار، بر دستان زندگی بخش تو بوسه زنم. «می خواهم از کنار خودم برخیزم» و به همسایگی خدا هجرت کنم. می خواهم همین لحظه وضو بگیرم و سر روی زانوانت بگذارم. می خواهم اشک های پینه بسته در چشمم را به گل های دامنت بگریم. هیچ کجا نرو! بمان که دلتنگم، که ابری ام، که گریه هایم در راه است و تو، تنها تو، مادر منی!

 

پی نوشت ..........تقدیم به روح پاک و بی آلایش مادرم

 

/ 4 نظر / 41 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام و درود بر شما گرامی و ولادت حضرت زهرا(س) بر شما مبارک. وبلاگ خوب و جالبی دارید. در ادامه راه موفق باشید. ****************** [گل][گل] دو مطلب به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر [گل][گل] ## 15 بلای وحشتناک، نتیجه بی اعتنایی به نماز(سؤال حضرت زهرا از پیامبرخدا) ##‌ قفل شدن زبان هنگام مرگ، بخاطر ناراحتی مادر *************** [گل][گل]احاديث بسيار زيبا و خواندني هفته[گل][گل] ## توصیف فاطمه زهرا(س) در کلام رسول خدا(ص) ## چگونه حق مادر را می‌‌توان ادا کرد؟ ## شش علامت زنان بهشتی *************** [گل][گل] مناجات خداوند متعال در شب معراج(بخش اول)[گل][گل] # برترين اعمال # شايستگان محبّت خداوند # دورى از خوى بچگانه *************** [گل][گل] جملات کلیدی زیبا، خواندني و قابل تأمّل [گل][گل] *************** منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]

سارا

سلام مهتاب جان خوبی...چیکارا میکنی؟ زندگی برای هممون یکنواخت شده..من که دادم روزامو شب میکنم فقط همین..نمیدونم چی مبخواد بشه اما خوبیش اینه حداقل تو رابطت با خدا خوبه..من که ار همه چی بریدم...مواظب خودت باش..